Hončová vypadla v kvalifikácii, Voráčová je v hlavnej súťaži

honcova1

V utorok 6. mája sa uzavrie menoslov štyroch hráčok, ktoré si vybojovali účasť v hlavnej súťaži dvojhry na antukovom turnaji EMPIRE Slovak Open 2014. Prvou postupujúcou bola Češka Renata Voráčová, ktorá zdolala Srbku Milanu Špremovú 6:1, 7:5.

VIDEO ZO ZÁVERU ZÁPASU HONČOVEJ

V utorok ráno sa na kurte číslo 13 dohrával ešte duel medzi Slovenkou Michaelou Hončovou a ôsmou nasadenou Ruskou Margaritou Gasparyanovou z 2. kola kvalifikácie. Zápas bol prerušený včera večer pre tmu za stavu 3:1 v treťom sete pre Hončovú, ale nakoniec sa skončil víťazstvom Rusky 4:6, 6:1, 7:6 (4), ktorá tak vyradila poslednú zástupkyňu Slovenska v kvalifikácii dvojhry turnaja ESO.

Vo finále kvalifikácie sa v utorok darilo Češke Renate Voráčovej, ktorá si poradila so Srbkou Milanou Špremovou 6:1, 7:5 a v Trnave na EMPIRE Slovak Open 2014 si zahrá hlavnú súťaž singla aj debla.

V hlavnom pavúku dvojhry bude aj Češka Denisa Allertová, ktorá otočila nepriaznivý vývoj zápasu s Ukrajinkou Juliou Bejgelzimerovou a zvíťazila 6:7 (5), 7:5, 6:3. Ďalšej Češke a zverenkyni Jany Novotnej Barbore Krejčíkovej nevyšlo finále kvalifikácie a prehrala s Rumunkou Mituovou 6:7, 7:5, 4:6.


Postupujúce 4 tenistky do hlavnej súťaže dvojhry EMPIRE Slovak Open 2014

Renata Voráčová (CZE)

Denisa Allertová (CZE)

Andreea Mituová (ROU)

Margarita Gasparyanová (RUS)

 


Kompletné výsledky finále kvalifikácie a prvého kola hlavnej súťaže

 

 

Generálny reklamný
partner

Hlavní reklamní partneri

Reklamní partneri

Mediálni partneri