Renata Voráčová: Beriem každé víťazstvo

voracovaTrojnásobná víťazka trnavského turnaja vo štvorhre Renata Voráčová (30) uspela v 2. kole kvalifikácie singla EMPIRE Slovak Open 2014 a zdolala slovenskú hráčku Nikolu Vajdovú 7:5, 6:4. O účasť v hlavnej súťaži zabojuje zajtra proti Srbke Milane Spremovej.


VIDEO S VORÁČOVOU


Češka Renata Voráčová odohrala s Vajdovou dobrý a kvalitný zápas, ktorý sa nakoniec skončil v prospech českej deblovej špecialistky. „Nika ma celkom prekvapila, pretože sa mi zdá, že som s ňou raz hrala v extralige pred viacerými rokmi a tam to bolo jednoznačnejšie. Každý turnaj, ale i zápas je iný. Ja som sa snažila hrať svoju hru. Som rada, že som vyhrala,“ komentovala Voráčová, ktorá si zmeria sily vo finále kvalifikácie so Srbkou Spremovou. „Vôbec ju nepoznám. Pôjdem do toho tak, aby som hrala opäť svoju hru a užila si zápas.“

Renata Voráčová je v Trnave veľmi úspešná, posledné tri roky si odtiaľto vždy odniesla deblový titul. Aké sú jej ambície na EMPIRE Slovak Open vo dvojhre? „Jedno dievča sa ma tu v šatni pýtalo tiež, čo je pre mňa priorita. Hovorila som, že beriem víťazstvo vo všetkom. Som rada za každý titul, a či to bude vo dvojhre alebo štvorhre, je mi to jedno. Ale nešpecializujem sa na štvorhru,“ uzavrela Voráčová.

  

Kompletné výsledky druhého kola kvalifikácie

Generálny reklamný
partner

Hlavní reklamní partneri

Reklamní partneri

Mediálni partneri