Záhlavová-Strýcová po roku opäť vo finále!

barboraBarbora Záhlavová-Strýcová (28) bude mať na Trnavu perfektné spomienky. Už druhý rok po sebe sa česká hráčka dostala do finále antukového turnaja EMPIRE Slovak Open, keď si poradila so Srbkou Aleksandrou Kruničovou v troch setoch 4:6, 6:2, 6:3.

BARBORA PO POSTUPE DO FINÁLE

Záhlavová-Strýcová sa priznala, že zo zápasu mala zvláštny pocit. V prvom sete viedla 4:2, no podľa vlastných slov začala hrať hrozne pasívne. "Zo začiatku som sa necítila dobre. Bola som trochu unavená. Cítila som, že mám ťažké nohy. Dostávala som sa do toho ťažko, aj keď som viedla 4:2. Potom som hrala, čo to šlo. Ona viedla, ale urobila pár zbytočných chýb a ja som sa chytila," hodnotila česká tenistka, ktorá neriešila ani veľmi nepriaznivý stav v druhom sete. Prehrávala už 4:6, 0:2, no dokázala to otočiť. 


"Nehovorila som si nič, len som hrala loptu po lopte. Nepremýšľala som, koľko to je, čo bude. Hrala som to, čo som chcela, dostával som sa do zápasu a potom som sa cítila už dobre," dodala obhajkyňa titulu, ktorá zdolala Kruničovú druhý raz po sebe v semifinále trnavského turnaja. Pred rokom triumfovala v areáli TC EMPIRE Trnava 7:6 (3) 6:2.

 

Generálny reklamný
partner

Hlavní reklamní partneri

Reklamní partneri

Mediálni partneri